close
تبلیغات در اینترنت
<

بهترين کرک ها

html itemscope itemtype="http://schema.org/LocalBusiness"> همه چیز در مورد آمیزش (سکس) مقعدی

عکس و کلیپ های بازیگران سینما و تلویزیون
درباره عوارض س؟ک؟س مقعدی برای خانمها گزارش اثبات شده ای نداریم ولی گفته میشه که این مشکلات رو ایجاد میکنه1- اگه با احتیاط صورت نگیرد بدلیل وجود مویرگهای ریز در اون منطقه منجر به خونریزی های کم و زیاد میشه 2-بدلیل همان احتمال خونریزی ,احتمال انتقال ویروس ایدز بالا میره.. لذا گفته میشه بهتره در این نوع س؟ک/س از کاندوماستفاده بشه.. مگر اینکه این اطمینان باشه که شریک شما آلوده نیست.4- در بعضی گزارشات اثبات نشده گفته میشه که شاید احتمال ایجاد سرطان مقعد بالا بره..5- درد شدید از دیگر مشکلات این نوع س؟ک؟س…
...
آخرین مطالب انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
[Forum_Post_Title] [Forum_Post_Count_Answer] [Forum_Post_Hit] [Forum_Post_Last_Author]
--------- --------- --
همه چیز در مورد آمیزش مقعدی
درباره عوارض س؟ک؟س مقعدی برای خانمها گزارش اثبات شده ای نداریم ولی گفته میشه که این مشکلات رو ایجاد میکنه

1- اگه با احتیاط صورت نگیرد بدلیل وجود مویرگهای ریز در اون منطقه منجر به خونریزی های کم و زیاد میشه

2-بدلیل همان احتمال خونریزی ,احتمال انتقال ویروس ایدز بالا میره.. لذا گفته میشه بهتره در این نوع س؟ک/س از کاندوم

استفاده بشه.. مگر اینکه این اطمینان باشه که شریک شما آلوده نیست.

4- در بعضی گزارشات اثبات نشده گفته میشه که شاید احتمال ایجاد سرطان مقعد بالا بره..

5- درد شدید از دیگر مشکلات این نوع س؟ک؟س هست.. با توجه به اینکه این نوع آمیزش هم از نظر اخلاقی

,هم عرفی.. هم شرعی..و هم قانونی صحیح نیست.. ما در تاپیک های قبلیمون در باره این صحبت کردیم که بهتره

زوجین مبادرت به این نوع س/ک؟س نکنند اما برای کسانی که اصرار دارند

مردانی که علاقه شدید به نزدیکی کردن از معقد هستند این روش چه مشکلات و بیماری برای طرفین به وجود می آورد و چگونه می شود این مسپله را ترک داد

اصولا هرگونه اعمال س/ک؟سی آمیزش جنسی باید در حالاتی انجام شود که هردو رضایت کافی داشته باشند و هردو لذت ببرند وقتی یک طرف تمایل نداشته باشد میتواند با صراحت اعلام کند که راضی به این نوع نیست و طرف دیگر هم حق اعمال هیچ گونه

زور را ندارد. اما از طرف دیگر میتوان اینطور بیان نمود که اگر هردو تمایل داشته باشند در صورتی که طوری رفتار گردد که به زن آسیبی وارد نشود حتی میتواند باعث این شود که زن را همچون روش مهبلی به ارگاسم برساند باا ینحال میتوان ادعا کرد

در صورت عدم رعایت مسایل اخلاقی نه تنها درد زیادی برای زن خواهد داشت بلکه باعث ناراحتی های مقعدی همچون بواسیر برای زن خواهد شد

سوال:
می خواستم بپرسم اگه آقایی که مجرد از آلت تناسلیش خون بیایید آیا میشه گفت که نزدیکی از راه مقعد داشته یا نه به علت خونریزی کلیه ها می باشد

جواب:
یکی ازدلائل میتونه اون مسئله باشه.. ولی مسلما دلایل دیگری هم وجود داره که بعضی هاشون اینها هستند اختلالات خونی, مصرف داروهایی مثل ضد انعقادیها, بعضی بیماریهای کلیه....,تنگی های مجرا, وجود بیماری در مجرای ادرار مثل بعضی بیماریهای مقاربتی, بیماریهای پروستات, بیماریهای مثانه....

گزارش دو نمونه ازسرطانهای نادر( تاکید میکنم نادر) مقعدی که س.ک؟س مقعدی میتونه یکی از دلایل اونها باشه

بیماری BOWEN

یکی از انواع سرطانهای پوستی ( SCC یا سرطان سلول سنگفرشی) هست ... که در مخاط انتهای مقعد

تظاهر پیدا میکنه. در سنین بالا و جوانانی که زگیل مقعدی و فعالیت جنسی زیادی دارن.. دیده میشه. علائم

آن خارش دور مقعدی سوزش.. یا خونریزی هست. در معاینه پلاک های مجزا.. قرمز و پوسته دار دیده میشود.

لنفوم ناحیه مقعد

در ایدزی ها بیشتر هست. اصولا گرفتاری لنفوم در ناحیه مقعد نادر است.. و اگر دیده شده.. بیشتر در هم جنس باز ها

مشاهده شده و با علائم تب و توده های اطراف مقعدی بروز میکند. تشخیص آن با نمونه برداری و شیمی درمانی و رادیو تراپی

هست.

رابطه جنسی مقعدی

توجه!

-رابطه جنسی مقعدی هم در مردان و هم در زنان بیشترین میزان خطر انتقال ویروس اچ. آی. وی. را دارد!!

- در صورتی که فردی از این عمل لذت نمی برد هیچ فردی حتی شوهر، اجازه مجاب کردن شریک جنسی برای تن دادن به این خواسته را ندارد.

-هیچ وقت بلافاصله بعد از رابطه جنسی مقعدی، پیش از شستشوی خود، تماس جنسی واژینال انجام ندهید!!

- هرگز در استفاده صحیح از کاندوم کوتاهی نکنید.

-از نظر مذهب رابطه مقعدی منع شده است.
 
* رابطه جنسی مقعدی چیست؟
ارتباط جنسی مقعدی بر خلاف تصور عمومی تنها یک رابطه جنسی بین مردان همجنسگرا نیست. هویت جنسیتی انسان ها را مجموعه ای از امیال و خواسته ها تشکیل می دهند که رابطه مقعدی یکی از اشکال آن می باشد.

میل به رابطه جنسی از طریق مقعد در ادوار گذشته و در فرهنگ های مختلف وجود داشته وشناسایی شده است و امروزه نیز دربسیاری کشورها در مورد آن تحقیق انجام می گیرد.

این شکل از نزدیکی برای بسیاری افراد لذت بخش نمی باشد، اما ممکن است که برای بعضی شرکای جنسی که رابطه همیشگی بین شان، تازگی و جذابیت خود را از دست داده و تکراری شده است، رابطه لذت بخشی محسوب شود.

در ادوار مختلف، در بعضی فرهنگ ها و ملل به عنوان رابطه ای طبیعی مورد قبول جامعه ثبت شده و در ادوار و جوامع دیگر تقبیح و منع شده است.

بدلیل اینکه خطر انتقال ویروس اچ. آی. وی. در تماس جنسی مقعدی در مقایسه با سایر راههای تماس جنسی، بالاترین خطر را به همراه دارد ، توصیه می شود در صورت انتخاب آن حتماً محافظت های بهداشتی و احتیاط های جانبی لازم صورت بگیرد.

* دلیل منع رابطه جنسی مقعدی در زوجین

گیرنده های لذت زیادی در کانال anal وجود دارد، منتها مشکلاتی را می تواند برای خانم ها ایجاد کند، من جمله اینکه عضلات حلقوی که کانال anal را می بندد دچار اشکال می شوند.

گیرنده هایی که در کانال anal هستند بسیار حساس هستند و برای همین به محض اینکه مدفوع وارد انتهای رکتوم می شود فرد احساس می کند باید دستشویی برود. این گیرنده ها به حدی حساس هستند که فرد تفاوت وجود گاز و مدفوع را می فهمد، یعنی فقط کشش نیست، اینها را تفکیک می کند از هم. بنابراین انجام anal s?e?x در درازمدت حتما آسیب هایی به فرد وارد می کند و مشکلات ماندگار فیزیولوژیک ایجاد می کند.

* عوارض رابطه جنسی مقعدی در دراز مدت

انجام رابطه جنسی مقعدی به صورت مکرر به تدریج سبب فراختر شدن مقعد شده و چین های مخاطی مقعد از بین رفته و در موارد پیشرفته نارسائی عضله اسفنگتر مقعد و بی اختیاری مدفوعی نیز ایجاد خواهد شد .

* عوارض رابطه جنسی مقعدی در کودکان

اگر کودکان با زور مورد تجاوز جنسی از مقعد قرار گیرند ، چون مجرای مقعد تنگ و باریکی دارند علائم تروما مانند درد شدید نواحی مقعد ، بالاکشیده شدن عضلات مقعد و قیفی شکل شدن آن،خونمردگی یا خراشیدگی و زخم در لابلای چین های مقعد و گاه پارگی های شدید مخاطی و عضلانی مشاهده خواهد شد. چون مقعد از نواحی رفلکس زای بدن است در موارد نادری حتی مرگ ناگهانی نیز گزارش شده است.

* چرا بعضی افراد از رابطه جنسی مقعدی لذت می برند؟

لذت بخش بودن رابطه جنسی از طریق مقعد به علت وجود میزان زیاد پایانه های عصبی در بخش مقعد است.

در مردان رابطه مقعدی همچنین باعث تهیج و تحریک پروستات (عضوی که در مرحله اوج تحریک جنسی، احساس لذت را کنترل و میسر می سازد) می گردد.

اما از طرف دیگر به دلیل وجود پایانه های عصبی بسیار، ممکن است که در صورت کم توجهی و یا عدم آگاهی هر یک ازشرکای جنسی، درد زیادی در اولین تجربه رابطه مقعدی تجربه شود و خوشی یا لذت نزدیکی فروکش کند. ممکن است چنین تجربه ای باعث شود که بسیاری از این نوع آمیزش چشم پوشی کنند.


* آیا بایستی به شریک جنسی اجازه نزدیکی از راه مقعد را داد؟

نزدیکی برای لذت و ارضای روحی و روانی انسان ها می باشد. در صورتی که فردی از این عمل لذت نمی برد هیچ فردی حتی شوهر، اجازه مجاب کردن شریک جنسی برای تن دادن به این خواسته را ندارد.

در این نوع رابطه لازم است که مسایل بهداشتی و نکات خاصی رعایت شود که در زیر به شرح آن پرداخته می شود.

*میزان خطر انتقال ویروس اچ. آی. وی. در رابطه جنسی مقعدی

بر اساس آمار، انتقال ویروس اچ. آی. وی. از طریق رابطه جنسی مقعدی، همچنان بالاترین میزان درصد خطر اننقال را به خود اختصاص می دهد. در بین افراد آلوده از طریق آمیزش جنسی، مردان همجنسگرایی که به رابطه مقعدی گرایش دارند، بیشترین قربانیان این ویروس را تشکیل می دهند.

مجدداً به این نکته توجه کامل داده می شود که: در صورت آلوده بودن هر یک از شرکای جنسی، ریسک انتقال ویروس ویروس اچ. آی. وی. و سایر بیماری های آمیزشی که از طریق خون انتقال می یابند، در تماس جنسی از راه مقعد بسیار بالا می باشد.

* دلایل میزان بالای خطر انتقال ویروس اچ. آی. وی. از راه نزدیکی مقعدی

• دیواره داخلی روده بزرگ (بخش داخلی مقعد) خود قابلیت جذب مستقیم مواد و انتقال مستقیم آن به خون را دارد.

• از طرفی، حلقه خروجی جداره مقعد به دلیل اینکه مانند واژن قابلیت ارتجاعی و انعطاف پذیری لازم برای نزدیکی و حرکت رفت و برگشتی پنیس ( آلت تناسلی مرد) را ندارد، در نتیجه احتمال خراش برداشتن و خون ریزی آن بسیار بالا می باشد. این خراش ها و بریدگی ها اغلب در بافت و بسیار ریز می باشد و معمولاً با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند.

• همچنین، نوک آلت تناسلی مردان نیز به دلیل عدم وجود محیطی مناسب برای حرکت رفت و برگشتی احتمال دارد که دچار خراش در سطح گردد که این مورد خطر دریافت ویروس را در شخص فاعل هم افزایش می دهد.

در این نوع رابطه، مهم ترین خطری که اشخاص را تهدید می کند تماس خونی مستقیم و همچنین مایعات درونی بدن با خون شریک جنسی می باشد که در صورت آلوده بودن هر یک از شرکای جنسی، احتمال سرایت ویروس اچ. آی. وی. به شریک سالم وجود دارد.

* رابطه جنسی مقعدی امن تر
 
سوالی که اغلب مطرح می شود این است که چگونه می توان رابطه جنسی مقعدی امن تری داشت و خود را در مقابل سرایت بیماری های مقاربتی و به خصوص ویروس اچ. آی. وی. ( عامل بیماری ایدز) محافظت کرد؟

در صورتی که احتیاط های جانبی لازم صورت بگیرد، می توان رابطه ایمن تری در نزدیکی مقعدی برقرار کرد.

اگر شما از سلامت خود و شریک جنسی تان اطمینان کامل دارید خطری متوجه شما نیست و می توانید با رعایت بعضی نکات بهداشتی و پیشگیری، بدون دغدغه ونگرانی از این رابطه جنسی لذت ببرید . مشکل عمومی این است که در اغلب موارد افراد از "سابقه خونی و رفتارهای پر خطر " شریک جنسی خود اطلاعی ندارند.

* مواردی که می تواند میزان خطر را کاهش دهد:

1- توصیه اکید به استفاده از کاندوم می گردد. افرادی که به صورت مفعول به این نوع رابطه روی می آورند می توانند از کاندوم های زنانه استفاده کنند. حتماً بخش همه چیز درباره کاندوم و نحوه استفاده صحیح از کاندوم را به دقت مطالعه کنید.

2- دومین توصیه رعایت بهداشت و شستشوی کامل و دقیق بدن به خصوص اعضای جنسی می باشد.

3- توصیه بعدی استفاده از مواد نرم کننده و لیز کننده می باشد. دقت کنید که در صورت استفاده همزمان از کاندوم و مواد لیز کننده، از مواد روغنی لیزکننده مانند وازلین که از مشتقات نفتی تهیه می شوند، استفاده نکنید . به دلیل اینکه باعث سایدگی و پاره شدن کاندوم می شود، (رجوع به بخش همه چیز درباره کاندوم)

4- توصیه چهارم رلکس بودن و آرامش به هنگام انجام این روش آمیزش است. در صورتی که ماهیچه های مقعد سفت باشد احتمال پارگی و درد شدید وجود دارد که زخم و خونریزی خود باعث تماس مستقیم خونی و در نتیجه بالاتر رفتن خطر انتقال بیماری های مقاربتی سرایتی و از جمله ویروس اچ. آی. وی. می شود.

5- توصیه دیگر پرهیز از نوشیدن مشروبات الکی و عدم استفاده از مواد مخدر پیش از تماس و ارتباط جنسی می باشد. به علت اینکه پس از اثرگذاری الکل و مواد مخدر شما کمتر قادر به کنترل و تصمیم گیری هستید که این خود میزان پذیرش خطر را در افراد بالا می برد.

به خاطر بسپارید که س:ک:س از پشت بخاطر کشیدگی و پارگی ذرهبینی مویرگها راهی بسیار ساده برای انتقال بیماریهای جنسی می باشد.درنتیجه بخاطر بسپارید که حتما در طول س:ک:س از کاندوم استفاده کنید اما اینکه نگران باشید که نتوانید عضله پشت خود را بخوبی قبل جمع کنید و عضله گشاد شده باشد چیزیست که صحت ندارد.


درد بعد از مقاربت مقعدی

سوال
بعد از انجام مقاربت مقعدی من احساس کردم که از ناحیه مقعد شریک من خون میاد... گرچه در معاینه آثار هیچ زخمی دیده نمی شود.روز بعد احساس درد از داخل کرد اما من نتونستم محل دقیق اونو پیدا کنم. خطرات احتمالی مقاربت مقعدی چه هست و آیا لازمه که به پزشک مراجعه کنم؟

جواب
صدمات جدی ناشی از مقاربت مقعدی شایع نیست. اگر شما از داخل احساس درد می کنید و اگر خون می بینید بهتره با پزشک خانواده خودتون مشورت کنید در اینجا می خواهیم که در باره بعضی از عوارض احتمالی مقاربت از مقعد صحبت کنیم

خونی که شما میبینید ممکنه که از بواسیر باشه... که در واقع به علت تورم ورید های اون قسمت ایجاد شده است.عروق بواسیر می تونن شکننده باشن و ایجاد درد و خونریزی کنند...گرچه لزوما با اون نوع دردی که شما توصیف کردین تطابق ندارن.کسانی که بواسیر دارن...مکرر احساس بیرون زدگی عروق اون منطقه را دارند و البته در لمس هم حساس است.خونریزی اینها معمولا پس از اجابت مزاج دیده میشه و یا اینکه روی مدفوع خارج شده آثاری از خون وجود خواهد داشت

درد و خونریزی در حالت دیگری که زخم و فیسور نام دارد نیز ممکن است وجود داشته باشد .حتی زخم های بسیار کوچک ممکنه درد های شدیدی ایجاد کنندبرای اینکه باعث اسپاسم و گرفتگی شدیدی می شوند. اونها به کندی خوب می شوند برای اینکه حرکات مکرر روده اجازه به اصطلاح آرامش را به آنها نمی دهند. با این قبیل زخم ها نیز همانند وجود بواسیر ممکنه پس از اجابت مزاج خون دیده بشه یا اینکه روی مدفوع خون باشه

یک عارضه نادر اما مهم مقاربت مقعدی... سوراخ شدن روده ها هست. برای درمان این مشکل بسیار مهم باید حتما در بیمارستان بستری شد و جراح باید اون قسمت رو ترمیم کنه و آنتی بیوتیک باید برای جلوگیری از عفونت تجویز بشه.درد شدید , تب بالا و احساس فشار در ناحیه شکم از مشخصات این مشکل است. این حالت نیاز به درمان اورژانسی دارد چه توسط پزشک خانواده دیده شود و یا اینکه در واد اورژانس بیمارستان پذیرش شود

اگر پزشک خانواده نتونه تشخیص بده که علت درد چه هست... باید انتهای روده توسط وسیله ای دیده شود. آنوسکوپ کمک قابل توجهی میکنه... برای اینکه میشه دقیقا دید که آیا زخم و فیسوری هست یا نه.اگر نیاز به دید عمیق تر باشه ... باید از وسیله دیگری

که سیگوئیدوسکوپ نامیده میشه استفاده کرد که البته کار پزشک متخصص هست

نشستن در تشت آب گرم تا حد قابل ملاحظه ای درد این قسمت رو کم میکنه

درد ناحیه مقعد پس از مقاربت مقعدی

کرم ها و پماد های متعددی وجود دارند برای اینکه درد اون قسمت را تا حدی کم کنند... اونها را بیش از چند روز استفاده نکنید. مراقب بهداشتی شما بهتر می تونه به شما بگه که اینها رو برای چند روز می توانید استفاده کنید

دارو و ترکیبات متعددی وجود دارند( فروش بدون نیاز به نسخه) که به عنوان نرم کننده عبور مدفوع برای بیماران دچار بواسیر و یا زخم اون قسمت به فروش میرسند و می توانند برای این دسته بیماران نیز مفید باشد.این پماد ها می توانند جلوی بیشتر شدن جراحت را هنگام عبور مدفوع بگیرند

رژیم های حاوی فیبر زیاد به عبور بهتر مدفوع کمک قابل توجهی می کنند

با اقدامات گفته شده اغلب بواسیر ها و زخم های ایجاد شده اون قسمت بهبود قابل ملاحظه پیدا می کنند. ندرتا پیش میاد که یک بواسیر و یا زخم عفونی بشه و در آن لخته تشکیل بشه و یا اینکه بهبودی اون طول بکشه.به همین دلیل ممکنه پزشک شما توصیه عمل جراحی کند.

تا زمانی که بواسیر اون قسمت و یا زخم اون قسمت خوب نشده اند از اقدام به مقاربت مقعدی مجدد پر هیز کنید اما اگرمجددا اقدام

به مقاربت کردید این اقدامات را برای جلوگیری از ایجاد شقاق انجام دهید

مقاربت باید بسیار به آرامی انجام بشه

از نرم کننده های محیط زیادی استفاده کنید

اگر انگشت باید وارد مقعد بشه... ناخن ها باید گرفته شده باشه و نرم باشه و تمیز

بعضی ها دوست دارند که مقاربتشون رو با ورود انگشت شروع کنند...اگر درد وجود داره...مکث کنید تنفس کنید و پس از رفع درد دوباره اقدام کنید.اگر با یک انگشت مشکلی نبود...شما می توانید با ابزار س"ک"س (s"e"x toys) و یا با آلت ادامه بدید

اگرسر شما(مفعول) هنگام مقاربت پائین باشه... درد کمتری احساس خواهید کرد

مطمئن باشید که تمام اصول مراقبت و پیشگیری از عفونت های ناشی از مقاربت را رعایت کرده اید... به عنوان مثال در هر حالتی که به نوعی با مایعات و ترشحات بدن سروکار دارد باید از کاندوم استفاده کرد

منبع : ایرانیان شاد پایگاه اطلاع رسانی علمی , فرهنگی , هنری و تفریحی
بازدید (1947)

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


مطالب مرتبط:

دستبند شیک باشگاه پرطرفدار یوونتوس ایتالیا
دستبند فوق العاده زیبای باشگاه آرسنال انگلیس
دستبند تیم دوست داشتنی و محبوب لیورپول
دستبند اسپورت کاملا رنگی باشگاه میلان
عکس های هنگامه قاضیانی 91
داستان های سکسی
انحراف جنسی
شایع ترین بیماری‌های ناحیه تناسلی مردان
عکس های بی حجاب ماهچهره خلیلی
عس های بی حجاب و سر لخت نسرین مقانلو
.: Designed By Night-Skin.com - Seo & Translate By SeoGaleb.Ir :.


[ طراحی : نایت اسکین سئو و ترجمه: سئو قالب ] [ Weblog Themes By : Night Skin ]


عکس و کلیپ های بازیگران سینما و تلویزیون

درباره عوارض س؟ک؟س مقعدی برای خانمها گزارش اثبات شده ای نداریم ولی گفته میشه که این مشکلات رو ایجاد میکنه1- اگه با احتیاط صورت نگیرد بدلیل وجود مویرگهای ریز در اون منطقه منجر به خونریزی های کم و زیاد میشه 2-بدلیل همان احتمال خونریزی ,احتمال انتقال ویروس ایدز بالا میره.. لذا گفته میشه بهتره در این نوع س؟ک/س از کاندوماستفاده بشه.. مگر اینکه این اطمینان باشه که شریک شما آلوده نیست.4- در بعضی گزارشات اثبات نشده گفته میشه که شاید احتمال ایجاد سرطان مقعد بالا بره..5- درد شدید از دیگر مشکلات این نوع س؟ک؟س…

سئو قالب

آرشیو

فروم

Site Map

عناوین

SeoGaleb.Ir