close
تبلیغات در اینترنت
<

بهترين کرک ها

html itemscope itemtype="http://schema.org/LocalBusiness"> انحراف جنسی

عکس و کلیپ های بازیگران سینما و تلویزیون
حضرت محمد( سلام و درود خداوند بر او و خاندانش باد) فرمودند: هرگز انحراف جنسی گسترش پیدا نمی کند و در میان مردم شایع نمی شود مگر اینکه عده ای در آن زیاده روی کنند. در این صورت به بیماری ها و آفت هایی مبتلا می شوندکه در میان گذشتگان آن ها نبوده است. همچنین ایشان فرمودند: هنگامی که زنا (محصن یا محصنه) بین عده ای خاص شیوع پیدا کند، مرگ و میر میان آن ها زیاد می شود. با نگاهی به آمار امور جنسی در آمریکا می توان درستی این حدیث را دریافت: ۱) هرساله ۱۳۴۰۰۰ مورد جدید از بیماری سفلیس رخ می دهد که بیشترین آمار…
...
آخرین مطالب انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
[Forum_Post_Title] [Forum_Post_Count_Answer] [Forum_Post_Hit] [Forum_Post_Last_Author]
--------- --------- --
نوشته شده در تاريخ 04 / 02 - 0 توسط علی

حضرت محمد( سلام و درود خداوند بر او و خاندانش باد) فرمودند:
هرگز انحراف جنسی گسترش پیدا نمی کند و در میان مردم شایع نمی شود مگر اینکه عده ای در آن زیاده روی کنند. در این صورت به بیماری ها و آفت هایی مبتلا می شوندکه در میان گذشتگان آن ها نبوده است.
همچنین ایشان فرمودند: هنگامی که زنا (محصن یا محصنه) بین عده ای خاص شیوع پیدا کند، مرگ و میر میان آن ها زیاد می شود.
با نگاهی به آمار امور جنسی در آمریکا می توان درستی این حدیث را دریافت:
۱) هرساله ۱۳۴۰۰۰ مورد جدید از بیماری سفلیس رخ می دهد که بیشترین آمار در ۴۰ سال گذشته است.
۲) هر ساله ۱.۳ میلیون مورد بیماری سوزاک ( اتشک) رخ می دهد.
۳) هر ساله ۲۴ میلیون مورد از ویروس عامل ایجاد ورم پوستی(HPV) رخ می دهد که درصد بیشتری از آن در میان جوانان مشاهده می شود.
۴) ۶۳% از بیماری های ناشی از تماس جنسی (STD) هر ساله میان افراد زیر ۲۵ سال اتفاق می افتد.
۵) بیماری ایدز مهم ترین عامل مرگ بین افراد ۲۵ تا ۴۴ سال است.
۶) کاندوم های HPV هیچ گونه حفاظتی در مقابل این بیماری که عمده ترین مشکل از دید متخصصان بیماری های مربوط به زنان است ایجاد نمی کند و باعث تقریبا تمامی سرطان های گردنه رحم است.
انسان از هیچ چیز به اندازه سهل انگاری، زنا، لواط، زنای با محارم، رابطه جنسی زن با زن صدمه ندیده است و این ها در جوامعی دیده می شود که خود را از قوانین الهی دور کرده اند.
حدیثی که در بالا به آن اشاره کردیم شرح حال جوامع غیر مسلمان است. ( و جوامعی که اسلام در آنها هست ولی مسلمان وجود ندارد. مترجم). مشکل این جوامع از زمانی شروع شده که قوانین الهی را کنار گذاشتند و به پیروی از سکولاریزم و مفاهیم بی قید و بندی در آن پرداختند. رسانه ها بزرگ ترین نقش در گسترش این جنایت شنیع داشتند. بسیاری از برنامه ها و شبکه های تلویزیونی در گسترش فرهنگ بی قیدی جنسی و زنا تبلیغ نمودند. آن ها گفته دانشمندان در مورد اینکه زنا می تواند راهی برای آزاد کردن تنش ها و نیاز های جنسی باشد تبلیغ نمودند و گفتند که می تواند بسیاری از مشکلات روانی را حل کند. بسیاری از سخنرانی ها در مدح این جنایت بر علیه بشریت تبلیغ نمودند. بدتر اینکه رسانه های عمومی جمعی این عقیده را در ذهن جوانان وارد کردند که نباید عفیف و پاکدامن باقی بمانند. عفیف بودن باعث شرمندگی جوانان عفیف در جوامع غربی است. بی قیدی جنسی در همه جا گسترش یافته است.
سازمان ها و قوانین از این افراد حمایت می کنند. کلوپ های شخصی و پارک ها و ساحل ها برای انجام این کارها آزاد است. مطالعه ای جدید نشان داده است که مشاهده صحنه های جنسی به خاطر ظهور پایگاه های اینترنتی زیاد شده است به طوری که ۲۳۰ میلیون صفحه یعنی ۷% از صفحات اینترنتی را به خود اختصاص می دهند.
گزارشات اخیر سازمان بهداشت جهانی نشان می دهد که بیماری های جنسی شایع ترین نوع بیماری است که غرب با آن دست به گریبان است. تاثیرات آن در سن های مختلف روبه افزایش است.
دکتر George Gold می گوید در دنیا در هر ثانیه، چهار نفر دچار بیماری جنسی می شوند و دکتر George Kous می گوید که مقدار واقعی بیش از این عدد و ۴ تا ۱۰ برابر این مقدار است. دکتر George Gold در کتابش می گوید که تمام امید های ما به اینکه پزشکی و تجهیزات آن می توانند بیماری های جنسی را ریشه کن یا حداقل محدود سازند دود شدند و به هوا رفتند... علت این مشکل در تغییر رفتار اجتماعی انسان است.
صدای حکیمان با بلند تر شدن صدای دشمنان بشریت ضعیف تر می شود. اکنون در غرب این فرهنگ که شخصی که قبل از ازدواج دارای رابطه جنسی نبوده است آدم غیرعادی می باشد، رسوخ کرده است.
دکتر snowfield در کتابش به نام sex diseases می گوید که: جامعه فعالیت جنسی ممنوع را ندیده می گیرد. اکنون وقتی از مسایل جنسی در جمع مردم صحبت می شود، هیچ احساس شرم و خجالت به وجود نمی آید و عفت عمومی عادتی پوسیده است. رسانه ها به این بهانه که این یک نیاز غریزی است، هرزگی را ترویج می کند. زنا حتی در کلیسا هم عملی عادی شده است. بسیاری از کشیشان برای جلب طرفدار در این مورد صحبت می کنند. روزنامه ها می گویند که بیش از ۸۰% راهبان زن و راهبان مرد و کشیشان عمل زنا را انجام می دهند و ۴۰% آن ها هم جنس باز هستند.... بعضی از کلیسا ها ازدواج مرد با مرد را مجاز کرده اند.
به بیماری ها و آفت هایی مبتلا می شوندکه در میان گذشتگان آن ها نبوده است.
بسیاری از بیماری ها قبلا وجود نداشته اند. این بیماری ها عامل مرگ های بسیاری هستند و خطر ویروس آن ها در این است که خود را اصلاح می کنند. ما در مورد عمومی ترین آن ها صحبت می کنیم.
۱) ایدز
در بین آفت هایی است که حضرت محمد آن را در میان جوامعی که زنا می کنند پیش بینی کرده است.
آفت به بیماری های گفته می شود که درمان آن غیر ممکن است.
HIV/AIDS رنجی غیر قابل بیان به بشر تحمیل می کند. در بعضی از کشور ها حتی روند رشد را معکوس کرده است. تا اواخر دهه ۱۹۷۰ بیش از ۲۳ میلیون نفر جان خود را به خاطر آن از دست داده اند. تا سال ۲۰۱۰ کشته های آن به ۴۵ میلیون نفر می رسد. تا آن موقع نرخ کشتار بچه ها در بعضی از کشور ها دو برابر می شود. HIV/AIDS انفجار مخربی را در جوامع و اقتصاد و ثبات آن ها به راه می اندازد. کشاورزان، پزشکان، معلمان، روشنفکران و پلیس ها و غیره را به کام مرگ می کشاند.
HIV/AIDS بیماری روبه رشد در میان جوانان به خصوص دختر ها است. از ۵ میلیون مورد این بیماری در سال ۲۰۰۲ نیمی از آن میان جوانان بوده است. بیش از یک سوم کسانی که به این بیماری مبتلا هستند زیر ۲۵ سال هستند و تقریبا دو سوم آن ها زن هستند. HIV/AIDS ۱۴ میلیون بچه را بی سرپرست کرده است و چند میلیون بیشتر را در خطر زیادی قرار داده است. بیش از ۲۰۰۰ نفر در روز در سال گذشته به این ویروس دچار شده اند که یا در هنگام حاملگی یا تولد یا شیردهی از سینه مادر بوده است.
بسیاری از محققان اعتقاد دارند که این ویروس از جنوب صحرای آفریقا در طول قرن بیستم آمده است و اکنون همه گیر شده است و حدود ۳۸.۶ میلیون نفر در دنیا به آن مبتلا هستند. در ژانویه ۲۰۰۶، دستور کار مشترک سازمان ملل برای HIV/AIDS، (UNAIDS) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) پیش بینی کردند که این ویروس از زمان شناسایی اش در ۵ جون ۱۹۸۱ تا به حال ۲۵ میلیون نفر را کشته است که آن را یکی از کشنده ترین بیماری همه گیر در تاریخ کرده است. فقط در سال ۲۰۰۵ حدود ۲.۴ تا ۳.۳ میلیون نفر در اثر آن مرده اند.
ایدز در اثر ویروسی به وجود می آید که تنها بعد از اینکه زیر میکروسکوپ الکترونیکی هزاران بار بزرگتر شده دیده می شود. این ویروس توانایی ناگفتنی در اشغال سلول و تکثیر از طریق کنترل کردن راز های ژن ها در سلول دارد. این ویروس به سلول های T۴ که پایه سیستم ایمنی است حمله می کند و در نتیجه این سلول را کاملا از بین می برد.
این ویروس کشنده با حمله به سلول های T۴ کاملا آن ها را فلج می کند و سپس با رمز گشایی رمز های ژن هایش، تعداد خود را افزایش می دهد. در مرحله بعد تعداد زیادی از آن به سلول های دیگر حمله می کنند و چیزی که بسیار عجیب است آن می باشد که وقتی سلول های T۴ می بینند که یکی از آن ها نابود شده است، دست به خود کشی می زنند و بعد کل سیستم ایمنی چنین کاری می کند.( به نظر من این بیماری زبان خاصی دارد و با عملکرد خود که سیستم ایمنی را از بین می برد دارد می گوید کسانی که بی بند و باری جنسی دارند و زنا می کنند در حقیقت امنیت جامعه را تهدید می کنند و نسل بشر را از بین می برند. مترجم)
بعد از ازبین بردن سیستم ایمنی، تعداد زیادی از ویروس ها به بدن انسان حمله می کنند و باعث به وجود آمدن هرگونه بیماری می شود و بسیاری از بیماری ها خود را نشان می دهند که تعدادی از این بیماری ها در زیر آمده است:
انقباض شکمی، حالت تهوع یا استفراغ. اسهال. لنف های درشت شده در گردن، زیر بغل و کشاله ران. تب. سردرد. دردهای ماهیچه ای و درد مفصل. جوش و خارش پوست. گلو درد. کاهش وزن. سرآسیمگی و عدم توانایی در تمرکز،سرفه خشک، خستگی، تب، کم اشتهایی،درد در دهان، تغییر شکل ناخن ها. عرق کردن در شب. تفس کوتاه .درد در هنگام بلع، تغییرات شخصیتی و ذات الریه، سرطان و ....
این بیماری به سرعت خود را اصلاح می کند به طوری که پیدا کردن دارویی برای آن را غیر ممکن می کند.
ـ آیا حضرت محمد انسان ها را از خطر آن آگاه نکرد؟
ـ آیا تمامی بیماری های ناشی از تماس جنسی، تنبیهی از طرف خداوند نیست؟
ـ آیا فقط انسان ها در خطر ابتلا به این بیماری هستند یا حیوانات نیز ممکن است مبتلا شوند.
ـ انسان قادر به پیدا کردن واکسنی برای آن نیست زیرا به سرعت خود را عوض می کند.
۲) سفلیس
از زمان پیدایش آن در سال ۱۴۹۴، این آفت زندگی میلیون ها نفر را گرفته است و در آینده زندگی بسیاری را نیز می گیرد. ویروس این بیماری هنوز در حال تغییر شکل است. سفلیس بیماری است که در هنگام تماس جنسی منتقل می شود. این بیماری در صورتی که درمان نشود بسیار خطر ناک است و احتمال ابتلا به ایدز را در فرد زیاد می کند.
۳) سوزاک
این بیماری در اثر عوامل زیر به وجود می آید:
ـ رابطه جنسی با شخص مبتلا
ـ تماس جنسی دهانی.( این مورد عمومیت کمی دارد)
ـ وسایل جنسی مشترک
ـ لمس قسمت های مختلف بدن با انگشت( مثلا تماس ناحیه شرمگاهی و بعد تماس با چشم)
ـ هرگونه تماس خیلی نزدیک
ـ باکتری آن می تواند از طریق دست دادن منتقل شود( این مورد کم پیدا می شود)
ـ در هنگام تولد بچه
ـ از طریق بوسیدن معمولی، حمام ، توالت، لیوان یا صندلی توالت مشترک منتقل نمی شود.
۴) عفونت تبخالی
ابتدا به صورت احساس سوزش و خارش در محل به وجود می آید. بر اساس اینکه شدت بیماری در چه حدی باشد، به دنبال این احساس های اولیه، ناحیه ای ورم کرده در آن قسمت به وجود می آید. سپس این قست دردناک می شود و وقتی دست به آن زده شود بسیار دردناک می شود. در نهایت این ناحیه چرکین می شود و از خود مایع شفافی را به بیرون می دهد و سپس به مدت یک هفته تا ده روز خوب می شود. این زمان از شخصی به شخص دیگر متفاوت است.
از شروع بیماری، بسیاری از بیماران دچار سردرد، خستگی شدید، انقباض عصبی می شوند که باعث از دست دادن کنترل فردی می شود. خستگی ناشی از این تبخال ها می تواند با افسردگی ناشی از ظاهر بیماری در فرد دنبال شود و فرد را خیلی ناراحت کند و همین ناراحتی می تواند به تشدید بیماری منجر شود.
● راه حل اسلام برای بی بند و باری جنسی و زنا
خداوند در قرآن می فرمایند:
قُلْ لِلْمُؤْمِنِینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَیَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِکَ أَزْکَی لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِیرٌ بِمَا یَصْنَعُونَ (٣٠) نور
"به مردانی که ایمان آورده اند بگو که چشمان خویش را فرو گیرند و زهارشان را نگه دارند. این برایشان پاک تر است، خداوند به آنچه می کنند آگاه می باشد." سوره نور آیه ۳۰
بنابراین مرد و زن باید نگاه خویش را کنترل کنند. ( در هنگام نگاه کردن، نگاهشان رو به پایین باشد)
نگاه کردن به زن تاثیر زیستی بر روی بدن دارد و اگر این نگاه به نامحرم باشد، این تاثیر نوعی ضرر به حساب می آید.
مطالعه ای که در زیر می آید تاثیرات نگاه کردن بد به زن( نگاه کردن به قصد لذت بردن) را نشان می دهد:
مقدار هورمون های جنسی افزایش می یابد و ذخیره می شود و تمایل به ارضا جنسی زیاد می شود، سیستم عصبی تحریک می شود و تعداد ضربان قلب زیاد می شود و به خاطر catecholamine فشار زیادی به قلب می آید.
افزایش این هورمون ها منجر به التهاب غده تیروئید می شود و ضرر های دیگر را با خود به همراه می آورد.
آمار نشان می دهد
ـ ۴۰% این افراد از همسران خود جدا می شوند.
ـ ۵۰% آن ها از مشکلات مالی رنج می برند.
ـ ۲۷% تا ۴۰% کار خود را از دست می دهند.
ـ حتی کسانی که از همسران خود جدا نمی شوند با زنان دیگر زنا می کنند.
ـ این کار منجر به ضعف جنسی و عدم توانایی ارکشن می شود.
ـ مشاهده تصاویر تحریک کننده به مدت سه روز متوالی منجر به کاهش توانایی ارکشن در روز سوم در مقایسه با روز اول می شود.
ـ تغییرات هورمونی که به دنبال تحریک جنسی ایجاد می شود در صورتی که ارضا نشود منجر به تاثیرات بد در بدن می شود.
زنان نیز باید کنترل نگاه خود را داشته باشند و نباید به قصد لذت بردن به مردان نگاه کنند.
روایتی در مورد پیامبر است که در کنار همسر خود نشسته بودند و شخص نابینایی به حضور ایشان آمد، پیامبر از همسر خود خواست که به اتاق دیگری بروند. همسر ایشان پرسید برا چه؟ او نابینا می باشد. پیامبر به او گفتند: تو که نابینا نمی باشی.
در حقیقت اگر کنترل نگاه از طرف مردان صورت گیرد تاثیر بیشتری در کنترل این قضیه دارد. (زیرا مردان زودتر تحریک می گردند. مترجم)
پیامبر فرمودند کسی که نگاه خود را کنترل کند، در قلب طرف مقابل محبوب می شود.
(حضرت علی هم فرمودند:{ آنچه که چشم می بیند در قلب می نشیند}. و مرض قلبی که خداوند در قرآن به آن اشاره می کنند می تواند از این جا شروع شود. مترجم)

طبقه بندی: بهداشت جنسی,
بازدید (356)

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


مطالب مرتبط:

داستان های سکسی
شایع ترین بیماری‌های ناحیه تناسلی مردان
.: Designed By Night-Skin.com - Seo & Translate By SeoGaleb.Ir :.


[ طراحی : نایت اسکین سئو و ترجمه: سئو قالب ] [ Weblog Themes By : Night Skin ]


عکس و کلیپ های بازیگران سینما و تلویزیون

حضرت محمد( سلام و درود خداوند بر او و خاندانش باد) فرمودند: هرگز انحراف جنسی گسترش پیدا نمی کند و در میان مردم شایع نمی شود مگر اینکه عده ای در آن زیاده روی کنند. در این صورت به بیماری ها و آفت هایی مبتلا می شوندکه در میان گذشتگان آن ها نبوده است. همچنین ایشان فرمودند: هنگامی که زنا (محصن یا محصنه) بین عده ای خاص شیوع پیدا کند، مرگ و میر میان آن ها زیاد می شود. با نگاهی به آمار امور جنسی در آمریکا می توان درستی این حدیث را دریافت: ۱) هرساله ۱۳۴۰۰۰ مورد جدید از بیماری سفلیس رخ می دهد که بیشترین آمار…

سئو قالب

آرشیو

فروم

Site Map

عناوین

SeoGaleb.Ir